Referencie

Našou doménou je starostlivosť o nastavenie osobnej rovnováhy v rámci úplne celého tímu, čiže v tímových športoch.

Prečítať viac

Úspech ako dôkaz

V tenise máme zisk 1x titulu Majsterky sveta a 3x mužského Grand Slamu. V hokeji zisk titulu národného šampióna aj pohárov za víťaza ligy. Vo futbale boli našimi klientmi víťazovia skupín Európskej ligy, víťazi národných líg, pohárov a superpohárov.

Našími klientami sú majitelia klubov alebo ich pravé ruky. Čo sú ich silné stránky? Pragmatizmus, vizionárstvo a hlavne chuť víťaziť.

Našou najvyššou prioritou je vaše súkromie. Nájdite odvahu povedať áno. Psychická pohoda a víťazná mentalita bude vašou prioritou za všetkých okolností. Keď sme riešením pre také kluby, ako sú: Šachtar Doneck, Dynamo Kyjev, PAOK Solúň a mnoho ďalších... Tak je to určite veľmi zaujímavé aj pre vás.


Pozrite sa na výsledky niektorých našich spoluprác

Ako vznikli tieto úspešné spolupráce? Osobnou prezentáciou systému TROFIO. Prezentácia v trvaní minimálne 60, maximálne 120 minút. Takže stačia 1 - 2 hodiny, aby sme vám mohli priniesť info pre dlhodobú špeciálnu TROFIO podporu. *Všetky uvedené spolupráce sú z minulosti. Žiadne z aktuálnych spoluprác v tejto prezentácii ani nikde inde neuvádzame.

Používaním stránok prevádzkovaných TROFIO súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
Viac info