Referencie

Našou doménou je starostlivosť o nastavenie osobnej rovnováhy v rámci úplne celého tímu, čiže v tímových športoch.

Prečítať viac

Úspechy ako dôkazy

Trofio systém za 10 rokov diskrétnych spoluprác podporil športové kluby najmä vo futbale, ľadovom hokeji, ale aj tenistov v seriáloch ATP a WTA Tour. S klientmi máme dohodnutú 100-percentnú externú a internú diskrétnosť! (Chránia si svoje víťaznejšie know how.)

Našími klientami sú majitelia klubov alebo ich pravé ruky. Čo sú ich silné stránky? Pragmatizmus, vizionárstvo a hlavne chuť víťaziť. V našom portfóliu sú aj futbalové a hokejové veľkokluby z celej Európy. V tenise svetoví tenisti z ATP&WTA.

Našou najvyššou prioritou je vaše súkromie. Nájdite odvahu povedať áno. Psychická pohoda a víťazná mentalita bude vašou prioritou za všetkých okolností. Trofio tím sa chce presadiť aj v ďalších športoch a kontinentoch, s reálnou schopnosťou pomáhať vyhrávať tie úplne najväčšie a najvzácnejšie trofeje.


50 získaných trofejí a celkovo 90 splnených TROFIO cieľov

Trofio úspešnosť spoluprác je viac ako 80 %! Ako vznikli tieto úspešné spolupráce? Osobnou prezentáciou systému TROFIO. Prezentácia v trvaní minimálne 60, maximálne 120 minút. Takže stačia 1 - 2 hodiny, aby sme vám mohli priniesť info pre dlhodobú špeciálnu TROFIO podporu. *Všetky uvedené spolupráce sú z minulosti. Žiadne z aktuálnych spoluprác v tejto prezentácii ani nikde inde neuvádzame.

Používaním stránok prevádzkovaných TROFIO súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
Viac info