Kvantovanie

Informácia, vibrácia, proces, zámer, emócia a zmena.

Je to jednoduché

Napriek tomu, že si uvedomujem aké jednoduché je “kvantovanie”, tak tiež si uvedomujem aké je zložité to vysvetliť niekomu, kto s vedomím kvantovaním nemá osobnú skúsenosť.

Teraz sa pokúsim popísať celý proces zjedodušene: Správne formulovaný zámer zmení emóciu/vibráciu a tá vyvolá žiadanú zmenu reality. A to je celé. Takto funguje “kvantovanie”. :)

Ako začať?

Ako teda začať svoje prvé vedomé kvantovanie? A čo si nakvantovať?

Nájdite si pokojné ničím a nikým nerušené miesto. Ľahni si na posteľ, alebo sa posaď do pohodlného kresla. Podstatné je to, aby si sa cítil pohodlne.

Zatvor oči a niekoľko krát sa zhlboka nadýchni a vydýchni. Myšlienky nechaj plynúť a sústreď sa na dýchanie. Cítiš absolútny kľud. Vložíme zámer do kvantového pola.

Tento jednoduchý postup ti pomôže začať s kvantovaním, pochopiť, že tu ide o tie dôležité body, ktoré som spomenul na začiatku. A pravidelným opakovaním tohto kvantovania si rozšíriš stav vedomia a napojenia na tvoj zdroj, budeš sa do neho ľahšie dostávať. Budeš sa ľahšie a rýchlejšie a hlavne hlbšie dostávať do svojho kvantového pola, čo je potrebné, aby mohla nastať nakvantovaná zmena na fyzickej úrovni. Kvantovať systematicky denne, kľudne niekoľkokrát denne (ráno 2-3 hodiny, cez zápas 3 hodiny, večer 2-3 hodiny).

Konkrétny príklad kvantovania je veľmi účinný. Popisujem našu Trofio veľmi účinnú klubovou praxou overenú trofejovú skúsenosť (80%). Tento postup považujem za dôležitý ako pre len začínajúceho kvantera, tak aj pre skúsených úspešných kvanterov.

Používaním stránok prevádzkovaných TROFIO súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
Viac info