Vyhrávajte s Trofio

Prečítajte si viac o nás a našich metódach, vďaka ktorým prinesieme rovnováhu do vášho tímu.

Martin Filipkov

Volám sa Martin Filipkov, ale volajú ma Švajčiar. Milujem svoju prácu, preto, že ňou dopomáham byť nielen lepším mne, ale hlavne lepším mojim partnerom - klubovým klientom.

To ma veľmi napĺňa, inovuje a inšpiruje. Svojím DNA som rodeným víťazom, preto najradšej tímovo spolupracujem so šampiónmi. Tými, ktorí chcú ďalšie a ďalšie trofeje. Ale aj s tými, ktorí sú ešte len na ceste vôbec prvú vyhrať. Mám veľa životných skúseností, energie určite viac než dosť. Mám veľkú chuť a ambíciu byť súčasťou ďalších úspešných ciest a veľkých príbehov tímových klientov. Za viac než 10 rokov spoluprác, sú klubové úspechy skutočne fakt veľké.

Našími výnimočnými československým ambasádormi svetového významu sú: A viete čo… mám návrh. Nechajte sa prosím Vás, prekvapiť. Prídeme spolu za Vami na osobné stretnutie alebo na Vaše najdôležitejšie zápasy sezóny.

Ako spoločne uspejeme?

V Trofio máme s klientmi know how overené časom, ktoré viac než 10 rokov dopomáha klubom - športovým tímom, sa postupne výsledkovo, trofejovo neustále zlepšovať.

Súčasťou našej Trofio spolupráce je overená 3-ročná stabilná zmluva s korektne nastaveným mesačným paušálom za dennodennú prácu. Keď sú obe zmluvné strany počas spolupráce interne a externe diskrétne, sústreďujú sa dennodenne na svoju prácu, tak dlhodobý klubový výsledkový efekt sa vždy dostaví. V zmluve je klauzula o automatickej opcii, iba v prípade splnenia požadovaných klubových cieľov.

Efektívna dennodenná podpora na diaľku pre celý váš tím, za účelom vytvorenia víťaznej zápasovej tímovej rovnováhy.

Originálne tímové afirmácie na mieru bez akýchkoľvek osobných kontaktov. O všetko sa externe postaráme my - TROFIO.

Výnimky len pri tých úplne najdôležitejších zápasoch sezóny, kedy vás po dohode prídeme diskrétne podporiť na štadióny.

Našimi klientmi sú: Majitelia klubov alebo ich pravé ruky. A čo sú ich silné stránky? Pragmatizmus, vizionárstvo a chuť víťaziť!

Používaním stránok prevádzkovaných TROFIO súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
Viac info