Referencie

Naší doménou je péče o nastavení osobní harmonie u každého jednotlivce zvlášť − v rámci týmu, čili v kolektivních sportech, i individuálně.

Přečíst více

Úspěch jako důkaz

V tenisu jsme získali 1x titul mistryně světa a 3x mužský Grand slam. V hokeji jsme získali titul národního šampiona i pohár za vítěze ligy.

V kopané jsme navázali úspěšnou spolupráci S vítězem Evropské ligy. Víckrát jsme měli vítěze skupin Evropské ligy, vítěze národních lig Pohárů a Superpohárů. Fotbalový klub před spoluprací s námi za 15 let nezískal ani jedinou trofej, za 3 sezony s Trofio vyhrál 4 trofeje.

Máme úspěchy i na reprezentační úrovni, postupy nejen na finálové turnaje, ale i úspěšné působení na nich. Naší nejvyšší prioritou je vaše soukromí. Najděte odvahu říct ano. Psychická pohoda a vítězná mentalita bude vaší prioritou za všech okolností.

Podívejte se, co naši ambasadoři a přátelé o Trofio říkají − každý z nich osobně zná efektivitu našich služeb. Tohle jsou jejich příběhy.